apartament z ogródkiem i miejscami postojowymi

Mieszkanie na sprzedaż
642 000,00 PLN , Pow. 84,38 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
84,38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Głogów , Zielona
Rok budowy:
2026
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
971893
Cena za m2:
7 608,44 PLN
Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z tarasem i ogródkiem oraz miejscem postojowym w doskonałej lokalizacji Głogowa to mamy ofertę dla Ciebie.

Do oferty została włączona nieruchomość, która łączy zalety komfortowego zamieszkania w mieście bez rezygnowania z własnego ogrodu jako prywatnej, ogrodzonej  przestrzeni z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu.

Apartament w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zielonej w Głogowie to oferta dla osób, które doceniają komfortowe rozwiązania.

Apartament o powierzchni 84,38 m2  plus 29,30 m2 poddasze nieużytkowe, duży ogródek 140 m2 i  2 miejsca postojowe na nowoczesnym osiedlu zamkniętym w Głogowie będzie dostępny już z końcem czerwca i wykończona do stanu deweloperskiego. 

Istnieje także możliwość wykończenia tej nieruchomości pod klucz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Układ funkcjonalny pomieszczeń apartamentu, duży ogród, 2 miejsca postojowe na zamkniętym terenie oraz gabinet z oddzielnym wejściem na piętrze budynku to ogromne atuty tej nieruchomości. 

W skład powierzchni wchodzą:

Parter o powierzchni 84,38 m2:
- salon z aneksem kuchennym- 26,63 m2
- sypialnia 15,17 m2
- sypialnia 12,98 m2
- sypialnia 8,03 m2
- łazienka 6,28 m2
- korytarz 10,56 m2
- wiatrołap 4,73 m2

Poddasze o powierzchni 29,30 m2:
- poddasze o powierzchni  29,30 m2, które można zaadaptować na gabinet/ biuro z oddzielnym wejściem schodami zewnętrznymi. 

Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne a pomieszczenie na poddaszu jest do dowolnej adaptacji zgodnie z własnymi potrzebami. Z salonu można wyjść przez drzwi przesuwne na duży taras i ogrodzony ogródek, który jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Apartament jest ogrzewany nowoczesnym piecem gazowym, dwufunkcyjnym z wewnętrzną komorą spalania, zastosowano ogrzewanie podłogowe oraz czujniki temperatur. Wszystkie okna zostały wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie oraz efektowne kamienne parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Mieszkanie zostało także wyposażone w nowoczesny system rekuperacji.